Ģimenes profilsVārds: Danuta
Uzvārds: Redzams tikai VIP lietotājiem!

Vieta

Pilsēta/Rajons: Rīgas rajons
Vieta precīzāk: Ādaži

Darba laiks un atalgojums:

Cik dienas nedēļā: 3 dienas
Cik stundas dienā: 10 h
Maksa par stundu: 4 Eur

Apraksts

Ģimenes apraksts:
Mēs esam neliela, bet ārkārtīgi mīloša ģimene. Tētis ir mūsu darba rūķis, meitiņa - pasaules izzinātāja, suns - ne mazāk svarīgs ģimenes loceklis un mamma cenšas visu noturēt līdzsvarā. Mums ļoti patīk pavadīt laiku visiem kopā, īpaši brīvā dabā vai ceļojot. Bet dzīve ir dzīve un lai mēs varētu katrs atrast laiku saviem darbiņiem, lūkojam pēc auklītes palīdzības.

Aukles pienākumi (tipiskas dienas apraksts):
Mēs meklējam auklīti, kura būtu gatava mums palīdzēt 2-3 pillas darba dienas nedēļā. Tātad diena sāktos jau ap 7:00 ar kopīgu brokastu putru un noslēgtos ap vakariņu laiku. Stingrs lūgums ir katru dienu vismaz 30min-1h pavadīt ārā. Tāpat lūgums ir pagatavot bērnam ēst (produktus gan mēs sagādāsim paši).

Piedāvājums auklei:
-Piedāvājam kopīgi vienoties par darba dienām, kuras pavadīsiet pie mums.
-Jūsu darbiņš būs skaistā vietā - Ādažos, Vējupes krastā.
-Bērna diendusas laikā jums ir iespēja atpūsties, malkojot kafiju uz terases vai kā citādi, kā jums labpatīk. Vai arī par atsevišķu samaksu pēc iepriekšējas vienošanās padarīt kādu mājas darbiņu, kas mums pašiem ''iestrēdzis'' (izgludināt veļu, nomazgāt logus u.c.)
-Viss, kas atrodams mūsu ledusskapī ir domāts, kā mums, tā bērnam, tā arī jums.

Mājas apraksts:
Mēs dzīvojam divstāvu privātmājā ar palielu pagalmu un terasi. Tepat netālu ir arī bērnu rotaļu laukums. Pirmais stāvs ir atvērtā tipa, tādēļ ļoti ērti ir pieskatīt bērnu, vienlaikus gatavojot viņam ēst. Taču jāpiebilst, ka pirmajā stāvā dzīvo arī suns. Mums pašiem viņš ir lielisks kompanjons, bet ja tums viņš traucē, ir iespēja vai nu viņu izlaist ārā pagalmā, vai arī pašiem ar bērnu iet uz otro stāvu - tur ir bērna istaba, kā arī vēl viena dzīvojamā istaba.

Papildus informācija

Dzimtā valoda:
Vai ģimenē kāds smēķē?
Vai mājās ir mājdzīvnieki?
Vai auklei nepieciešams pirmās palīdzības sertifikāts?
Vai auklei nepieciešama autovadītāja apliecība?
Vai auklei būs jāgatavo ēst?
Vai auklei būs jāuzkopj māja?

Kontakti

Kontakti redzami tikai VIP lietotājiem!

Pēdējo reizi manīts: 2020-03-16
Status: Meklēju aukli.